انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی فیلم اصغر فرهادی یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش‌روست. داستان فیلم جدید فرهادی"برسد به دست آهو" فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب بازیگر تلگرامی‌ش همچنان خبرساز است و انتخاب شهاب حسینی و ترا��ه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش‌روست. اما با این حال رسانه‌ها این روزها بیش از همه‌چیز کنجکا ...

انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی فیلم اصغر فرهادی یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش‌روست.

داستان فیلم جدید فرهادی

"برسد به دست آهو" فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب بازیگر تلگرامی‌ش همچنان خبرساز است و انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر جشنواره فجر پیش‌روست.

اما با این حال رسانه‌ها این روزها بیش از همه‌چیز کنجکاو دانستن داستان فیلم جدید اصغر فرهادی هستند و خلاصه داستانی که از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است نیز با توجه به سابقه فرهادی چندان درست به نظر نمی‌رسد.

 داستان فیلم جدید فرهادی داستان زوجی است که منزل جدیدی نقل مکان می‌کنند. آنها بعد از آمدن به منزل جدید متوجه می‌شوند که این منزل پیش از این محل سکونت زن بدکاره‌ای بوده است و همین باعث ایجاد تردیدهایی در زن در مورد اقامت در این خانه می‌شود و همین در ادامه باعث بوجود آمدن ماجراهایی و کشف حقیقت می‌شود.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : banifilm.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه