مانی رهنما، خواننده و آهنگساز به حضور سالار عقیلی در شبکه منو تو واکنش نشان داد. در ادامه متن منتشر شده توسط مانی رهنما را خواهید خواند. واکنش به حضور سالار عقیلی در شبکه منو تومانی رهنما در صفحه شخصی‌اش با انتشار عکسی از محمدرضا و همایون شجریان نوشت:. «استاد محمد رضا شجریان و همایون عزیز که صدای واقعی و ماندگار این سرزمین هستند و همیشه خواهند ماند، این در درون این دو عزیزه ، با کپی کردن صدا و رفتار و منش این عزیزان کسی نمیتونه به نزدیکی افق جایگاه این نازنینان برسه حتی با اهرم تلویزیون منو ...

مانی رهنما، خواننده و آهنگساز به حضور سالار عقیلی در شبکه منو تو واکنش نشان داد. در ادامه متن منتشر شده توسط مانی رهنما را خواهید خواند.

واکنش به حضور سالار عقیلی در شبکه منو تو

مانی رهنما در صفحه شخصی‌اش با انتشار عکسی از محمدرضا و همایون شجریان نوشت:

«استاد محمد رضا شجريان و همايون عزيز كه صدای واقعی و ماندگار اين سرزمين هستند و هميشه خواهند ماند، اين در درون اين دو عزيزه ، با كپی كردن صدا و رفتار و منش اين عزيزان كسی نميتونه به نزديكی افق جايگاه اين نازنينان برسه حتی با اهرم تلويزيون منو تو !!!!!!»

 

عکس منتشر شده در صفحه شخصی مانی رهنما

عکس منتشر شده در صفحه شخصی مانی رهنما

 

related-icon_copy.jpg  اگر می خواهید بیشتر بدانید:  سالار عقیلی در اقدامی عجیب به شبکه من و تو رفته است!! عکس


سالار عقیلی خواننده‌ی موسیقی سنتی ایران، پیش از برگزاری کنسرت خود در لندن به استودیو من وتو رفت. عقیلی در برنامه منو تو پلاس شبکه منو تو از کنسرت‌‌هایش در شهرهای مختلف انگلیس و همچنین کنسرت‌های بعدی‌اش در آمریکا خبر داد.

این خواننده همچنین درباره چالش برگزاری کنسرت در خارج از ایران، گفت: در خارج از ایران هزینه برگزاری کنسرت بسیار بالا است. به عنوان نمونه در سالن برج میلاد، پیانویی است که می‌شود نواخت اما وقتی در اینجا خواستیم پیانو روی سن داشته باشیم، هزار و پانصد دلار هزینه اضافه طلب کردند.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: khabaronline.ir


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه