اگر هنوز جزء كسانی هستید كه سود و زیان خوردن ماهی را برآورد می كنید، دست نگه دارید! هیچ ممنوعیت قطعی در مورد خوردن ماهی وجود ندارد. ماهی ها بویژه ماهیان چرب برای شما مفید هستند.

 اگر هنوز جزء كسانی هستید كه سود و زیان خوردن ماهی را برآورد می كنید، دست نگه دارید! هیچ ممنوعیت قطعی در مورد خوردن ماهی وجود ندارد.
ماهی ها بویژه ماهیان چرب برای شما مفید هستند. متخصصین به اغلب مردم توصیه می كنند ماهی مصرف كنند. آنها معتقدند فواید خوردن ماهی برای بسیاری از افراد بیش از هر اشكالی است كه در مورد وجود مواد سمی در ماهی، با نگرانی نقل می كنند.ماهی را بیشتر بشناسیم
در مطالعات اخیر در مورد ماهی، مزایای خوردن ماهی را سفارش كرده اند. ماهی غنی از امگا3 است كه خطر «فساد لكه دار» كه منجر به كوری می شود را كاهش می دهد.
در زیر دستور پخت ماهی به روشی دیگر را برایتان داریم.

مواد اولیه :

فیله ماهی 200 گرم
پیازوگوجه فرنگی و فلفل دلمه ای از هر کدام یك عدد
قارچ شش عدد
نمك و فلفل و روغن زیتون به میزان لازم
جعفری خردشده و رب گوجه فرنگی یك قاشق غذاخوری

طرز تهیه: 
پیاز را خرد كرده و كمی تفت دهید. سپس قارچ خردشده را اضافه كرده و حرارت را زیاد كنید تا آب نیندازد. فلفل دلمه‌ای و ماهی خردشده را افزوده و تفت دهید. گوجه‌فرنگی را پوست كنده و خرد كنید، با نمك و فلفل به مواد اضافه نمایید. در انتها رب گوجه‌فرنگی و جعفری را افزوده و هم زده و كمی آب ریخته و اجازه دهید جا بیفتد یا در فر با حرارت 190 درجه سانتی‌گراد به مدت 15 دقیقه قرار دهید.

  
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه