تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسر و قاتل وی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسرتحقیقات برای شناسایی هویت مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسر و قاتل وی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. 23 و 30 دقیقه شب گذشته کشف جسد مردی از طریق مرکز فوریت‌های پلیس 110به کلانتری 150 تهرانسر گزارش شد و ماموران این کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. بررسی اولیه نشان داد، مردی ساعت 23 در حال ورود به منزلش در یکی از خیابان‌های تهرانسر جسد مردی را که به م ...

تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسر و قاتل وی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
 

مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسر

تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول شیک‌پوش در منطقه تهرانسر و قاتل وی در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. 23 و 30 دقیقه شب گذشته کشف جسد مردی از طریق مرکز فوریت‌های پلیس 110به کلانتری 150 تهرانسر گزارش شد و ماموران این کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

بررسی اولیه نشان داد، مردی ساعت 23 در حال ورود به منزلش در یکی از خیابان‌های تهرانسر جسد مردی را که به موازات دیوار منزلش بر زمین افتاده و کفش به پا نداشته است دیده و مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس 110 اعلام کرده است.

بر اساس اطلاعات، که مقتول لباس مرتب به تن داشته و فاقد هرگونه مدارک هویتی است و حدودا 50 سال سن دارد و آثار اصابت چاقو بر بدنش مشهود است. پس از حضور ماموران کلانتری در محل و تحقیقات محلی در خصوص مقتول، هیچکدام از اهالی محل موفق به شناسایی وی نشدند.

پزشکی قانونی پس از معاینه جسد اعلام کرد که ضربات چاقو از روبرو به وی اصابت کرده است و احتمالا مقتول ساعت 21 یا 22 به قتل رسیده است و به این محل منتقل شده است. در ادامه مدیرروستا، بازپرس کشیک ویژه قتل دستور تحقیقات بیشتر برای شناسایی هویت مقتول و قاتل یا قاتلان را صادر کرد.
 
منبع: فارس
 
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه