سگ نخست وزیر رژیم صهیونیستی دو مقام صهیونیستی را در مراسم عید حنوکا گاز گرفت. سگ «بنیامین نتانیاهو» دو مقام صهیونیستی را در مراسم عید حنوکا گاز گرفت. به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، سگ «بنیامین نتانیاهو» در مراسم عید حنوکا که در اقامتگاه نخست وزیر اسرائیل در بیت‌المقدس برگزار شد، ابتدا «شارن هاسکل» یکی از اعضا حزب لیکود در پارلمان اسرائیل و سپس «اور آلون» شوهر «زیپی هوتوولی» معاون وزارت خارجه اسرائیل را گاز گرفت. بر اساس این گزارش، در اثر گاز گرفتن این سگ، هر دو به مراقبت‌های پزشکی نیاز ...

سگ نخست وزیر رژیم صهیونیستی دو مقام صهیونیستی را در مراسم عید حنوکا گاز گرفت.
 
سگ «بنیامین نتانیاهو» دو مقام صهیونیستی را در مراسم عید حنوکا گاز گرفت. به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، سگ «بنیامین نتانیاهو» در مراسم عید حنوکا که در اقامتگاه نخست وزیر اسرائیل در بیت‌المقدس برگزار شد، ابتدا «شارن هاسکل» یکی از اعضا حزب لیکود در پارلمان اسرائیل و سپس «اور آلون» شوهر «زیپی هوتوولی» معاون وزارت خارجه اسرائیل را گاز گرفت.

سگ نتانیاهو دو مقام اسرائیلی را گاز گرفت

بر اساس این گزارش، در اثر گاز گرفتن این سگ، هر دو به مراقبت‌های پزشکی نیاز داشتند. بعد از آنکه «کِیا» سگ نتانیاهو «هاسکل» را گاز گرفت، نتانیاهو او را برای درمان همراهی کرد. در این بین، شوهر هوتوولی به سگ نزدیک شد تا آن را نوازش کند که سگ نتانیاهو او را نیز گاز گرفت.
 
منبع: فارس
 
 
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه