شکیرا خواننده مطرح کلمبیایی و همسر جرارد پیکه به همراه آنتونیا روکوزو همسر مسی و سوفیا بالبی همسر لوئیس سوارز در ورزشگاه نیوکمپ حضور داشتند. به گزارش سیمرغ، بارسلونا(Barcelona) صدرنشین در خانه به دیدار رئال سوسیه‌داد(Real Sociedad) رفت و موفق شد در یک بازی کاملا برتر و یک‌طرفه با 4 گل حریفش را درهم بکوبد تا موقتا اختلافش را با رئال مادرید(Real Madrid) به عدد 9 برساند. در جریان این دیدار شکیرا(Shakira) همسر جرارد پیکه(Gerard Piqué) به همراه آنتونیا روکوزو(Antonella Roccuzzo) همسر مسی(Lionel M ...

شکیرا خواننده مطرح کلمبیایی و همسر جرارد پیکه به همراه آنتونیا روکوزو همسر مسی و سوفیا بالبی همسر لوئیس سوارز در ورزشگاه نیوکمپ حضور داشتند.

به گزارش سیمرغ، بارسلونا(Barcelona) صدرنشین در خانه به دیدار رئال سوسیه‌داد(Real Sociedad) رفت و موفق شد در یک بازی کاملا برتر و یک‌طرفه با 4 گل حریفش را درهم بکوبد تا موقتا اختلافش را با رئال مادرید(Real Madrid) به عدد 9 برساند.

در جریان این دیدار شکیرا(Shakira) همسر جرارد پیکه(Gerard Piqué) به همراه آنتونیا روکوزو(Antonella Roccuzzo) همسر مسی(Lionel Messi) و سوفیا بالبی(Sofia Balbi) همسر سوارز(Luis Suárez) با فرزندانشان در ورزشگاه نیوکمپ حضور داشتند.

شکیرا و فرزندانششکیرا و فرزندانش
همسر مسی و سوارز با فرزندانشانعکس همسر مسی و سوارز با فرزندانشان
پیکه و فرزندانشپیکه و فرزندانش
مسی و پسرشمسی و پسرشتهیه و تدوین: گروه ورزشی سیمرغ
اختصاصی سیمرغکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه