رامین راستاد، پرستو صالحی، فریبا نادری و سارا منجزی در کافه ای دور هم جمع بودند و ورزش پاتیناژ (اسکیت روی یخ) را انجام دادند که برای هم اینگونه کری استقلال و پرسپولیس خواندند. تعدادی از بازیگران سینما با حضور در مجموعه ورزشی آرامیس، ورزش پاتیناژ (اسکیت روی یخ) را انجام دادند. رضا رویگری، رامین راستاد، پرستو صالحی، فریبا نادری، معصومه کریمی، سارا منجزی، شایان یزدان شناس، سحر نظامدوست در اولین و بزرگترین مجموعه پاتیناژ ایران واقع در مجموعه ورزشی آرامیس و کافه آرمیس حضور پیدا کردند و دقایقی زی ...

رامین راستاد، پرستو صالحی، فریبا نادری و سارا منجزی در کافه ای دور هم جمع بودند و ورزش پاتیناژ (اسکیت روی یخ) را انجام دادند که برای هم اینگونه کری استقلال و پرسپولیس خواندند.

تعدادی از بازیگران سینما با حضور در مجموعه ورزشی آرامیس، ورزش پاتیناژ (اسکیت روی یخ) را انجام دادند. رضا رویگری، رامین راستاد، پرستو صالحی، فریبا نادری، معصومه کریمی، سارا منجزی، شایان یزدان شناس، سحر نظامدوست در اولین و بزرگترین مجموعه پاتیناژ ایران واقع در مجموعه ورزشی آرامیس و کافه آرمیس حضور پیدا کردند و دقایقی زیر نظر مربی بین المللی این ورزش جذاب را روی یخ انجام دادند.

این هنرمندان از علاقمندی خود به این ورزش روی یخ گفتند و قرار شد به زودی تیم پاتیناژ هنرمندان نیز با همکاری مجموعه آرامیس تاسیس شود و دیگر هنرمندان هم به این رشته جذاب ورزشی روی آورند.

تصاویر بازیگران در پاتیناژتصاویر بازیگران در پاتیناژ
بازیگران در پاتیناژ آرامیس بازیگران در پاتیناژ آرامیس
کری خوانی بازیگران در پاتیناژ آرامیسکری خوانی بازیگران در پاتیناژ آرامیس
کری خوانی جالب بازیگران در پاتیناژ آرامیسکری خوانی جالب بازیگران در پاتیناژ آرامیس
تصاویر بازیگران در پاتیناژ آرامیستصاویر بازیگران در پاتیناژ آرامیس
تصاویر کری خوانی جالب بازیگران در پاتیناژ آرامیستصاویر کری خوانی جالب بازیگران در پاتیناژ آرامیسگردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:gozareshehonar.irکلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه